ARTHROSCOPE 4MM150MM LENGTH 0 DEGREE
| numero prodotto | PE484A |
|---|---|
| Product Group | Laparoscopes |
Scheda tecnica
| Discipline | Arthroscopy |
|---|---|
| Minimally Invasive Surg. (MIS) | Yes |
| Product search type | Arthroscope |
| Working length (mm) | 140.0 mm |
| Working length (Inch) | 5 1/2 |
| Diameter (mm) | 4.00 mm |
| Figure / Size | short |
| Viewing angle | 0 ° |
| Indication | Arthroscopy |
| To be used with (code) | EJ565R |
Mostra di più
Mostra meno
Informazioni aggiuntive
| Sterility | non-sterile |
|---|---|
| Product contains Latex | No |
| Disposable / Reusable | reusable |
| Type of Sterilization | not sterilized ex works |