ADSON Suction Cannula olive, 190 mm (7 1/2"), diam. 4 mm, non-sterile, reusable, for suction hose 9 mm
| numero prodotto | GF917R |
|---|---|
| Product Group | Suction Tips |
ADSON Suction Cannula olive, 190 mm (7 1/2"), diam. 4 mm, non-sterile, reusable, for suction hose 9 mm
Scheda tecnica
| Disciplines | ENT, Maxillo-Facial Surgery, Neurosurgery, Orthopaedics, Spine Surgery, Traumatology |
|---|---|
| Product search type | Suction Cannula |
| Autor | ADSON |
| Length | 190.00 mm |
| Length (Inch) | 7 1/2 |
| Diameter (mm) | 4.00 mm |
| Connection instruments | for suction hose 9 mm |
Mostra di più
Mostra meno
Informazioni aggiuntive
| Sterility | non-sterile |
|---|---|
| Product contains Latex | No |
| Data Matrix | No |
| Disposable / Reusable | reusable |