LAPAROSCOPE Ø 10MM, 0°, 310MM, HD + 4K SCOPE
| Product Number | 230-08-000 |
|---|---|
| Product Group | Laparoscopes |
LAPAROSCOPE Ø 10MM, 0°, 310MM, HD + 4K SCOPE
Data Sheet
| Discipline | Laparoscopy |
|---|---|
| Product search type | Laparoscope |
| Length | 310 mm |
| Degree (°) | 0° |
| Dimenions | 10 mm |
| Resolution | HD + 4K Scope |
Show more
Show less